Popular Posts

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свої думки щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зустрінеться з румунською Університатею Клуж у першому відбірковому раунді єврокубка. Костюк зазначив, що у кваліфікації не буває легких суперників, і всі команди займають високі місця у своїх чемпіонатах. Він підкреслив, що команда поважає свого суперника і готується до поєдинку серйозно. Костюк також зазначив, що головна мета – бути готовими перемагати будь-якого суперника та досягати результатів у єврокубках. Динамо буде аналізувати сильні та слабкі сторони Університатею та готуватися до поєдинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *