Popular Posts

У Запоріжжі після удару РФ спалахнула пожежа

Росія вранці у вівторок, 23 червня, атакувала Запоріжжя. Начальник ОВА Іван Федоров повідомив про пожежу.
“Ворожим ударом спричинено займання автомобілів на території приватної стоянки”, – написав він.
За попередніми даними, внаслідок атаки постраждала одна людина.
Перед цим Федоров попереджав про загрозу застосування керованих авіаційних бомб (КАБів) по Запорізькій області та місту Запоріжжя.
Зазначимо, що цієї ночі РФ атакувала Запоріжжя і Харків. Раніше у Запоріжжі повідомлялося про пошкодження приватних будинків, станції технічного обслуговування та автозаправної станції.
А у понеділок увечері Росія вдарила авіабомбами по Сумах. Водія громадського транспорту, який опинився поблизу місця вибуху, оперативно доставили до лікарні у тяжкому стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *