Popular Posts

На Житомирщині ексдиректора підприємства підозрюють у мільйонних збитках

На Житомирщині ексдиректор держпідприємства отримав підозру через оборудки з каменем габро на 71 млн грн. Про це 23 червня повідомила Нацполіція.
Зазначається, що державне підприємство, яке має спеціальний дозвіл на користування надрами для видобування камʼяних порід, здійснювало роботи за межами ліцензійного контуру Бистріївського родовища на території Житомирської області.
Йдеться про видобуток корисної копалини загальнодержавного значення – габро, що широко використовується у будівництві та виробництві облицювальних матеріалів.
Також правоохоронці встановили ще одну схему завдання збитків державному підприємству. Посадові особи продавали блоки габро за значно заниженою вартістю, оформлюючи якісну продукцію як некондиційну. Таким чином покупці отримували камінь за цінами, нижчими від ринкових, а державне підприємство недоотримувало десятки мільйонів гривень прибутку.
Згідно з висновками аудиту Державної служби геології та надр України, на території, не охопленій спеціальним дозволом на користування надрами, фігуранти незаконно видобули понад 6 200 кубічних метрів гірської породи.
У ході досудового розслідування правоохоронці провели обшуки, де вилучили документацію та інші докази протиправної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *