Popular Posts

В Україні зафіксували нові знеструмлення

Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки з боку Росії на енергетичні об’єкти та погіршення погодних умов. За даними Укренерго, через атаки на об’єкти цивільної енергетики знеструмлені споживачі в областях Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій. Також через негоду були без електрики 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. За інформацією енергетиків, споживання електроенергії знизилося через безхмарну погоду, що сприяє ефективній роботі сонячних електростанцій. Громадян закликали перенести використання потужних електроприладів на період максимальної продуктивності сонячних електростанцій з 10:00 до 17:00, а вечірніми годинами обмежити використання електроприладів з 18:00 до 22:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *