Popular Posts

На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рішення було прийнято про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Ця інформація була оголошена очільником Чернігівської обласної військово-цивільної адміністрації. Жителі 19 сіл вже виїхали під час попередніх евакуацій, але близько тисячі людей, включаючи 120 дітей, все ще залишаються у зазначених населених пунктах. Планується завершити евакуацію за два місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *