Popular Posts

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Зранку в четвер в п’яти областях України сталися нові відключення електроенергії через удари по електромережах, які здійснили російські сили. Укренерго повідомило про це. Зазначено, що через це відключення сталися в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Усюди, де можливо, вже проводяться ремонтні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян активно використовувати сонячну енергію з 10:00 до 16:00 та заощаджувати електроенергію з 18:00 до 22:00, уникаючи включення декількох потужних приладів одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *