Popular Posts

У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні вранці столиця України частково залишилася без електропостачання через аварійні відключення, про що повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК. Вони закликали мешканців Києва берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, а також чи стосуються вони лише лівого берега міста чи обох його берегів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *