1
1
Директор Usyk17 Сергій Лапін розповів, чому Олександр Усик відмовився виходити на ринг проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що рішення базується на бізнес-аспекті, а не на особистих відносинах. Лапін підкреслив, що для проведення великого бою потрібна серйозна комерційна підтримка, телетрансляція та організація. Він зауважив, що якщо у зустрічі з Кабаєлем не буде відповідної структури, то було б складно виправдати цей бій. Але якщо з’явиться можливість, то поєдинок все одно відбудеться, інакше будуть розглядатися інші варіанти.