1
1
Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії під час окупації деяких областей України, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно заарештували у 2022 році. Омбудсмен з прав людини повідомив, що це стало можливим завдяки його співпраці з російською колегою. Деяких українців арештували через їхні зв’язки з ЗСУ, інших – просто у день російського вторгнення. Один з звільнених був добровольцем в Маріуполі, який був заарештований разом з командиром Ангелою Тайрою.