1
1
Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Було почути щонайменше сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив, що у Дарницькому районі внаслідок атаки РФ виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина постраждала. Ткаченко зазначив, що одна з пожеж сталася біля житлового будинку, ще одна на СТО, а також є пожежа в нежитловій будівлі.