Popular Posts

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли вироки у двох справах про смертельні ДТП. Перша справа стосується правоохоронця, який збив дівчину на пішохідному переході у Сумах. Йому призначили 5 років ув’язнення та позбавили права керувати авто на 3 роки. Також він повинен виплатити моральну шкоду понад 700 тис. грн. У другій справі військовослужбовець з Чернігівської області, який скоїв ДТП, у результаті якого загинула жінка. Йому призначили 4 роки ув’язнення та позбавили права керувати транспортними засобами на 2 роки. Також триває розслідування справи про ДТП з участю правоохоронця з Донеччини, якому інкримінують порушення правил дорожнього руху з тяжкими наслідками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *