1
1
Іран відповів на удари з боку США, використовуючи безпілотники та ракети, які були спрямовані на військові об’єкти американської армії в Кувейті та Бахрейні. Ця реакція Ірану сталася після попередніх атак, здійснених США проти Ірану. Повідомлення про це надійшло від американського телеканалу CNN та іранського державного телеканалу Press TV. Удари США порушили режим припинення вогню, що може призвести до зупинення дипломатичних процесів, повідомив КВІР. Іранські військові стверджують, що їхні удари були відповіддю на атаки з боку американських військ. У заяві КВІР обіцяють “відповідь, яка завдасть нищівного удару” американським військовим. Раніше американські військові повідомили про нові удари по об’єктах в Ірані після нападу на танкер в Ормузькій протоці.