Popular Posts

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

У переговорах між Іраном, Катаром, Пакистаном та США, які відбулися в Швейцарії, було досягнуто прогресу. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Також було домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану відзначили позитивну атмосферу переговорів і досягнуте угоди про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори будуть продовжуватися, а також створена група для усунення конфліктів у Лівані. Тривають бойові дії між Ізраїлем та Хезболлою в Лівані, незважаючи на угоду про припинення вогню. Президент США Дональд Трамп погрожував взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном, що призвело до ускладнення переговорного процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *