Popular Posts

Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер одного з міст на Київщині став фігурантом кримінальної справи через підозру у зловживанні владою. За даними слідства, він організував схему заволодіння земельними ділянками водного та лісового фондів шляхом укладання сумних угод. Також йдеться про незаконну розтрату понад 75 мільйонів гривень бюджетних коштів на озеленення території. Прокуратура звернулась до суду з проханням заарештувати мера під вартою або стягнути заставу у розмірі збитків. У ході слідства було виявлено розмови, які свідчать про підготовку незаконних схем приватизації земель та одержання неправомірної вигоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *