1
1
Заявки на участь у національній програмі Скринінг здоров’я 40+ подали 1 мільйон українців та українок. Прем’єр-міністр Юлія Свириденко повідомила про це в Telegram. Учасники програми отримують 2000 гривень від держави на медичні обстеження, які допомагають виявити ризики для здоров’я, такі як серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та ментальне здоров’я. Сам скринінг проводиться у більш ніж 2200 медичних закладах, які можна обрати незалежно від місця проживання. Для участі в програмі потрібно подати заявку через Дію або в ЦНАПі, вибрати заклад і записатися на обстеження.