Popular Posts

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук отримала срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у Румунії. Вона набрала 112.000 балів і стала другою у багатоборстві. Переможницею стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи у фіналах відбудуться в неділю, 28 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *