Popular Posts

Названо області, де складна ситуація зі світлом

У понеділок в Україні відбулися знеструмлення у семи областях через атаки російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури. Найскладніша ситуація була в Донецькій та Херсонській областях. Також були знеструмлені деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи. Водночас споживання електроенергії зросло через підвищення температури повітря і використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам перенести активне споживання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *