1
1
Російські війська вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. За їхніми словами, у Сумах о 06:00 було зафіксовано обстріл безпілотником типу “Молнія”, що призвело до пожежі на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров додав, що дим, який був помічений у Запоріжжі, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.