Popular Posts

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. За їхніми словами, у Сумах о 06:00 було зафіксовано обстріл безпілотником типу “Молнія”, що призвело до пожежі на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров додав, що дим, який був помічений у Запоріжжі, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *