Popular Posts

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Троє цивільних осіб постраждали, а також були пошкоджені автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цей інцидент. Уточнюються наслідки атаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *