1
1
У четвер в деяких районах Києва стали аварійні відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це призвело до відключення світла для всіх категорій споживачів. Зазначається, що енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи. Обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також були випадки відключення електроенергії на лівому березі Києва та в інших районах столиці. У решті України також сталися знеструмлення через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.