Popular Posts

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У Києві виявлено плани резонансного теракту, який готували два агенти ФСБ. Цю інформацію оприлюднила СБУ. Зазначено, що затіяли цей теракт мешканці Києва, які були завербовані російськими спецслужбами через Телеграм-канали. Агенти планували підірвати генератор біля адмінбудівлі в районі Шевченківського району. Після вибуху планували втекти до Росії через Білорусь. Проте правоохоронці вчасно виявили зловмисників, яких затримали у поїзді. Під час обшуків у них вилучили смартфони з доказами співпраці з ворогом та надувний човен. Зловмисникам пред’явлено звинувачення у замаху на теракт, а їм загрожує довічне ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *