Popular Posts

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестабільність нафтового ринку внаслідок війни на Близькому Сході. Країна страждає від перекриття поставок з Перської затоки і прагне значно збільшити свій видобуток нафти. Ірак прагне відновити експорт нафти та збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через нестачу квоти та суперечки з Саудівською Аравією. Їхня вихід з картелю призвів до обмеження виробництва та втрати доходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *